Komentář, na který odpovídáte

02. 01. 2015 - 10:18
 

kari: S myčkou je to zrovna jednoduché - Déčko má občasné ekozáchvěvy, tudíž myčku bere jen jako "další zbytečný krám", který žere elektřinu, nehledě na ekologický dopad její výroby. Já ji v tomto chápu a byť jsem taktéž ekoteroristického smýšlení, zrovna podporu zatížení životního prostředí vlivem nešetrné výroby bych nepřipisovala koncovému zákazníkovi.

Ono je sto dívek a sto různých duší. Jde o to, že Déčko přede mnou žila jen u babičky v Brně a pak na Slovensku u rodičů, tudíž je zvyklá jen na dva (nutno říci, že hodně podobné) modely vedení domácnosti. Sice teď spoustu věcí dělá po svém, ale stejně jsme si ještě nejspíš nebyly schopné plně zvyknout jedna na druhou.

Asi se nedá srovnávat pocit vnímaný na základě partnerského vztahu s o rok starší přítelkyní a s o deset let starším přítelem, proto možná ta absurdní představa. U muže je takové chování naprosto nepřípustné, ale u děvčat se to v mnoha ohledech střídá, byť v různých stupních a velikostech. Těžko se to dá asi pochopitelně popsat či vylíčit, tohle se musí zažít

Vaše odpověď

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Hysterie na druhou